پرده کرکره داخل شیشه

پرده کرکره داخل شیشه

یکی دیگر از محصولات گروه صنعتی ساکار تولید پرده کرکره بین شیشه دوجداره می باشد.محصول پرده کرکره بین دوجداره یک انتخاب مناسب جهت استفاده در پارتیشن های اداری، فضاهای ایزوله، اتاق ها ومسکونی می باشد که با استفاده از این محصول و به کنترل درآوردن فضای دید خود یک محیط عایق را نیز از نظر صوت، گرما و سرما برای خود فراهم کنید. پرده کرکره داخل شیشه قرار گرفته و از گرد و غبار، آلودگی محیط در امان مانده و همیشه مانند روز اول زیبا و تمیز می ماند.

 • جنس یراق پرده کرکره داخل شیشه از نوع  مگنت از جنس نئودنیم
 • اسلت از جنس آلومینیومی رنگ استاتیک
 • نخ کرد ترکیه
 • زنجیر هم برند t&f Polished stainless steel color

انواع پرده کرکره داخل شیشه

 1. پرده کرکره مگنتی
 2. پرده کرکره ولومی
 3. پرده کرکره باتومی یا نخی

پرده کرکره مگنتی:

کار کرد این مدل پرده کرکره به گونه ای است که با استفاده از قدرت مغناطیسی در سیستم پرده کرکره، پرده را به حالت سایه روشن و بالا و پایین تنظیم کرده و بدون نیاز به سوراخ کردن شیشه باعث حرکت پرده در داخل آن شده و عمر و ماندگاری لوازم آن نیز بیشتر است و در این مدل شیشه کاملا وکیوم می شود و قابل استفاده در مکان هایی که رطوبت داشته باشد مانند استخر، مستر و … قرار می گیرد.

پرده داخل شیشه مگنتی

پرده کرکره ولومی:

در این مدل پرده کرکره به صورت دستی( مانند ولوم رادیو) تنظیم میشود و فقط امکان سایه روشن کردن وجود دارد.همچنین به دلیل خروج فنر ولوم از اسپیسر در شیشه دوجداره، وکیوم کامل صورت نمی پذیرد

پرده کرکره داخل شیشه باتومی یا

پرده کرکره باتومی یا  نخی:

در این مدل سیستم پرده کرکره، امکان سایه روشن و هم بالا و پایین کردن پرده توسط زنجیر در آن امکان دارد و به دلیل خروج زنجیر از اسپیسر نیز وکیوم کامل صورت نمی پذیرد.

پرده کرکره داخل شیشه باتومی یا نخی

مزایای پرده کرکره داخل شیشه دوجداره

 • زیبایی منحصر به فرد
 • عملکرد بسیار ساده و روان
 • محافظ در برابر گرد و غبار و آسیب های فیزیکی و آلودگی های محیطی
 • ایجاد یک فضای کاملا  اختصاصی عایق با کنترل دید
 • طول عمر بالا
 • تنوع رنگ در انتخاب فریم و کرکره آلومینیوم
 • مناسب جهت فضاهای اداری، بیمارستانی، ورزشی و مسکونی و …
 • قابلیت نصب بر روی انواع درب و پنجره آلومینیوم و UPVC
 • زیبایی منحصر به فرد
 • عملکرد بسیار ساده و روان
 • محافظ در برابر گرد و غبار و آسیب های فیزیکی و آلودگی های محیطی
 • ایجاد یک فضای کاملا اختصاصی عایق با کنترل دید
 • طول عمر بالا
 • تنوع رنگ در انتخاب فریم و کرکره آلومینیوم
 • مناسب جهت فضاهای اداری، بیمارستانی، ورزشی و مسکونی و …
 • قابلیت نصب بر روی انواع درب و پنجره آلومینیوم و UPVC
 • تنظیم کردن افق دید و نور محیط به هر اندازه دلخواه
 • ایروله کردن فضای محیط
 • گرد و خاک به هیچ شکل نمی گیرد
 • نیاز به شستشو ندارد
 • به هیچ عنوان به دلیل ساختار و نحوه مونتاژ گروه صنعتی ساکار این محصول خرابی نخواهد داشت.
 • به داخل شیشه دوجداره دسترسی نیست و به هیچ شکل قابلیت دستکاری و خراب شدن از آن گرفته شده
 • است.
 • همانند پرده کرکره داخل شیشه پارچه ای نمی باشد که نیاز به شستشو داشته باشد.
 • مناسب برای فضاهایی همچون استخر ، سونا و جکوزی
 • مناسب برای بیمارستان ها الخصوص اتاق عمل
 • مناسب برای محیط اداری
 • مناسب برای باشگاه ها
 • به عنوان جدا کننده محیط های اداری
پرده کرکره شیشه

قطعات پرده کرکره داخل شیشه

در این قسمت از مقاله قصد داریم به قطعات تشکیل دهنده قیمت و کیفیت پرده کرکره داخل شیشه بپردازیم.اولین قطعه که قصد معرفی شما و کاربرد آن را به شما داریم مگنت می باشد. مگنت باعث ابلا و پایین رفتن پرده داخل شیشه می شود. توسط مگنت می توانید کرکره داخل شیشه را به حرکت در آورده و به بالا یا پایین آن را هدایت کنید.پس از معرفی مگنت که گروه صنعتی ساکار از بهترین مگنت بازار تهیه می کند و می توانید با خیالی آسوده پرده داخل شیشه ای استاندارد داشته باشید .گروه صنعتی ساکار کیفیت را برای مشتریانش از خوب بودن به بهترین بودن مبدل ساخته. برگردیم سراغ بحث خودمان و معرفی اجزا و قطعات تشکیل دهنده پرده کرکره داخل شیشه .

پس از معرفی مگنت نوبت به معرفی زنجیر است . کار زنجیر برای حرکت دادن پرده داخل شیشه می باشد و لی نه به شکل مگنت بلکه باعث ایجاد سایه روشن در محصول خواهد شد.اگر زمانی بخواهید از پنجره به داخل دید نداشتهباشید با زنجیر می توانید زاویه رو به گونه ای تنظیم کنید که بسته باشد و به داخل دید نداشته باشد.قسمت سوم از پرده کرکره داخل شیشه نوبت به بازوبند رسیده است که جز اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده پرده کرکره داخل شیشه می باشد.پس از بررسی مگنت ، زنجیر و بازوبند نوبت به معرفی چرخ دنده رسیده است . چرخ دنده به دو شکل پلاستیکی و فلزی موجو می باشد و فقط بین دو جداره قرار می گیرد. توجه داشته باشید که در مجموع پرده کرکره داخل شیشه فقط در داخل شیشه دوجداره کار برد دارد.

پس از جای گذاری پرده کرکره داخل شیشه دربین دوجداره از اسپیسر استفاده می شود و دور تا دور کشیده خواهید شد.و در آخر میله استوانه می باشد که یراق نخ بخوبی بچرخد.توجه داشته باشید که گروه صنعتی ساکار علاوه بر ارائه بهترین قیمت پرده داخل شیشه بهترین قیمت پرده زبرا را مشتریان تحویل می دهد.

شیشه دوجداره کرکره دار

قیمت پرده کرکره داخل شیشه

بعد از معرفی اجزا تشکیل دهنده قیمت و کیفیت این محصول و همچنین بازگوی مزایای فراوانی که این محصول دارد ، نوبت به بررسی قیمت پرده کرکره داخل شیشه رسیده است. قیمت پرده کرکره داخل شیشه به صورت متر مربع محسابه می شود و همچنین نکته ای که وجود دارد ابعاد های زیر یک متر ، در هنگام محسابه یک متر محاسبه می شود.پرده کرکره داخل شیشه دارای 62 طیف رنگ می باشد و گروه صنعتی ساکار تمام تلاش خود را کرده تا تمامی طیف رنگ های را پوشش دهد. یه نکته مهمی که باید به آن توجه داشت گروه صنعتی ساکار همانند باقی محصولات این محصول را هم ضمانت می کند. این محصول دارای 18 ماه ضمانت نامه کتبی می باشد. جنس اسلت پرده ها از کشور های چین ، تایوان و ایران می باشد.ضخامت اسلت های 18 میکرون و 21 میرکرون می باشد.اگر قصد خرید توری پنجره دارید می توانید مقاله ” قیمت توری پنجره ” را مطالعه کنید و قیمت هارا بررسی کنید.

انواع پرده ایزوله

چند نکته هنگام خرید پرده داخل شیشه

توجه داشته باشید که پس از بررسی قیمت پرده کرکره داخل شیشه می خواهیم نکاتی را به شما بگویم که باعث می شود انتخاب صحیح تری داشته باشید.اولین نکته برای فضاهاایی که پرده مقابل نور افتاب قرار می گیرد بهتر است از رنگ پیشنهادی سفید ، کرم و یا نقره ای استفاده شود.فضای مورد نیاز در پنجره برای پرده کرکره داخل شیشه 28 الی 32 میل می باشد که به طور مستقیم به ضخامت شیشه بستگی دارد . شیشه های استفاده در پنجره دوجداره ما 4 میل و5 میل هستند.گروه صنعتی ساکار سفارشات خود را ظرف 4 روز کاری تحویل مشتری می دهد.

شیشه دوجداره

در هنگام ساخت و ساز و تعویض پنجره های قدیمی زمانی که میخواهیم برای ساختمان خود پنجره تهیه کنیم معمولا با دو متریال اصلی مواجه می شویم ، پنجره یو پی وی سی و پنجره آلومینیوم.این دو متریال مزایای و معایب خود را دارا می باشند. به عنوان مثال پنجره های یو پی وی سی عایق های صوتی و حرارتی بسیار قوی هستند و هنگام خرید یک پنجره یو پی وی سی دیگر صدای مزاحم بیرون به داخل منزل نفوذ نمی کند. پنجره های آلومینیوم نیز عایق خوبی نیستند و دلیل آنهم رسانا بودن آنهاست ولی محصولی ساخته شده به نام ترمال بریک که مشکل عایق بودن آن را حل خواهد کرد. در مجموع برای هر دو متریال می توان شیشه تک جداره استفاده کرد ، شیشه دوجداره و شیشه سه جداره.

توجه داشته باشید که پر فروش ترین این نوع جداره ، دوجداره می باشد که از عایق حرارتی و صوتی خوبی برخوردار هستند.پرده کرکره داخل شیشه در شیشه دوجداره قرار می گیرد. در شیشه های دو جداره گاز آرگون تزریق می شود تا عایق بودن پنجره بالاتر برود و به مرور زمان دچار بخار زدگی نشود. توجه داشته باشید که پرده کرکره داخل شیشه را حتی با وجود گاز آرگون باز هم قابل استفاده خواهد بود.

پرده کرکره داخل شیشه توان استفاده در متریال های دوجداره ای چون یو پی وی سی و آلومینیوم نرمال و ترمال بریک را دارا می باشد.

پرده کرکره بین شیشه دوجداره

پرده کرکره داخل شیشه قابل استفاده در هر مدل پنجره

وقتی که سراغ خرید پنجره می روید با چند نوع بازشو پنجره مواجه خواهید شد. به عنوان مثال پنجره ثابت بازشو نداشته ولی از قیمت بسیار مناسبی برخودار است.پنجره های تک حالته که قابلیت باز کرده یک لنگه بازشو را خواهد داشت و پنجره دو حالته که هم از بالا باز می شود از هم کناره ها. پنجره های کشویی نیز محبوب بوده ولی عایق کمتری داشته و مناسب مکان هایی می باشد که پرده ندارد ، چرا که پنجره هنگام بازشدن به سمت چپ یا راست بروی ریل حرکت می کند.انواع پنجره های دیگر داریم که در تمامی آنها شما می توانید پرده کرکره داخل شیشه را نصب کنید.

نتیجه گیری نهایی

اگر قصد خرید پرده داخل شیشه را دارید ، با مطالعه مقاله فوق سعی شده تمامی نکات لازمه رو بدانید. توجه داشته باشید که گروه صنعتی ساکار علاوه بر پرده داخل شیشه تولید توری پلیسه نیز انجام میدهد.این نوع از پرده های دارای مزایای فراوانی هستند که در بالا ذکر شده است و در هر نوع پنجره ای قابل استفاده باشند. پنجره دوجداره یو پی وی سی و پنجره آلومینیوم و انواع مدل های بازشو قابل اجرا می باشد.به طور کلی سه نوع پرده کرکره داخل شیشه داریم که شامل : مگنتی ، ولومی و باتومی می باشد.در پرده مگنتی بالا و پایین رفتن پرده را می توانید انجام بدید و سایه روشن هم قابل اجراست.در ولومی فقط توسط ولوم سایه روشن ایجاد می شود. در باتومی نیز سایه روشن و بالا و پایین موجود می باشد. قیمت مگنتی از باتومی بالاتر می باشد و باتومی از ولومی بالاتر است.امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده و کاربرد داشته باشید.