چرا ما

گواهینامه ها
_

از کارخانه به خانه با گروه صنعتی ساکار

به طور مستقیم از کارخانه خرید کنید.

گروه صنعتی ساکار با داشتن کارخانه ای مجهز به همراه ماشین آلات پیشرفته و مکانیزه و خرید تناژ بالا می تواند قیمت خریداری شده محصولات را پایین بیاورد و قیمت بسیار مناسبی به مشتریان خود ارائه دهد. توجه داشته باشید که با خرید از گروه صنعتی ساکار به طور مستقیم از کارخانه خرید خود را انجام دادید . محصولات ما نظیر پرده کرکره داخل شیشه ، انواع توری پنجره ، پرده زبرا و بالکن شیشه ای می باشد.توجه داشته باشید که محصولات تولید شده در کارخانه ما بر اساس الزامات فنی بوده و به طور کامل استاندارد بوده.

از کارخانه به خانه

از کارخانه به خانه
گواهینامه ها
_

لوح های تقدیر اهدایی به  گروه صنعتی ساکار

لوح های دریافتی گروه صنعت ساکار در طی این سالها

لوح تقدیر گروه صنعتی ساکار
لوح تقدیر گروه صنعتی ساکار
لوح تقدیر گروه صنعتی ساکار
لوح تقدیر گروه صنعتی ساکار
لوح تقدیر گروه صنعتی ساکار
لوح تقدیر گروه صنعتی ساکار
لوح تقدیر گروه صنعتی ساکار
گواهینامه ها
_

تجهیزات و ماشین آلات  گروه صنعتی ساکار

کیفیت بالا و کاملا یکسان

گروه صنعتی ساکار با بیش از 12 سال سابقه در زمینه تولید پرده کرکره داخل شیشه ، انواع توری ، توری زبرا و بالکن شیشه ای کار خود را آغاز کرد . این گروه صنعتی توانست به سرعت جای خود را در بازار باز کند و فروش خود را ارتقا دهد. گروه صنعتی ساکار توانسته رضایتمندی مشتریان را از خوب بودن به بهترین بودن تغییر داده است.گروه صنعتی ساکار توانسته با تهیه بهترین ماشین آلات صنعتی محصولات خود را به بهترین شرکت به مشتریان خود ارائه دهد.این ماشین آلات و تجهیزات نیز از بهترین های سطح دنیا می باشد که باعث شده دخالت انسانی کمتر باشد و محصولی همچون توری پنجره به صورت کاملا  یک دست ، استاندارد به مشتریان عزیز اهدا کند.ما با ماشین آلات مکانیزه توانسته ایم دخالت و خطای انسانی را کاهش دهیم و کیفیت بالا و یکسان در تمامی محصولات خود داشته باشیم.

گروه-صنعتی-ساکار
گروه-صنعتی-ساکار
گروه-صنعتی-ساکار
گواهینامه ها
_

تحویل سریع و به موقع  گروه صنعتی ساکار

بدون تاخیر و به طور مستقیم از کارخانه خرید کنید

ما در گروه صنعتی ساکار ظرفیت و توانایی این را داریم که  پروژه‌های کوچک در 3 روز کاری و پروژه‌های انبوه و بزرگ شما در اسرع وقت و 6 روز کاری انجام می‌دهیم.همچنین با اکیپ‌های نصب آماده‌ به‌ خدمت نصب پروژه‌های کوچک را در 2 روز کاری و پروژه‌های بزرگ را در 4 روز کاری نصب و تحویل دهد.البته جام بالکن یا همان بالکن شیشه ای اندکی متفاوت می باشد.

گواهینامه ها
_

فروش به سراسر ایران توسط گروه صنعتی ساکار

از هر شهری که میخواهید به طور مستقیم از کارخانه خرید کنید

گروه صنعتی ساکار تولید کننده پرده کرکره داخل شیشه و انواع توری پنجره ، بالکن شیشه ای و توری زبرا در سطح کشور می باشد و همچنین دارای نمایندگان و عاملان فروش در اکثر شهر های ایران می باشد.. ضمناً گروه صنعتی ساکار با 30 نمایندگی در سراسر کشور قادر است پروژه های های تولیدی خود را در سراسر کشور تحویل و نصب نماید.با نمایندگانی که در سرتاسر کشور می باشند ،

نمایندگی-های-ساکار
گواهینامه ها
_

تاریخچه گروه صنعتی ساکار

تاریخچه پیشرفته ساکار

گروه صنعتی ساکار در سال 1388 فعالیت خود را آغاز کرد.

1388

اضافه کردن خط تولید توری پلیسه

1390

اضافه کردن خط تولید پرده زبرا

1392

تولید پرده کرکره فلزی

1394

ساخت یراق آلات پرده داخل شیشه مگنتی برای اولین بار در ایران

1398