معرفی گروه صنعتی ساکار

کمپانی
_

معرفی  گروه صنعتی ساکار

درباره گروه صنعتی ساکار بیشتر بدانید…

گروه صنعتی ساکار در سال 1388 فعالیت خود را در زمینه تولید توری های رولینگ آغاز کرده است و در سال 1390 توریهای پلیسه ای را به خط تولید خود اضافه نموده، با توجه به نیاز بازار جهت تولید همکاران گرامی اقدام به ساخت یراق آلات توری پلیسه ای نموده و یراق آلات توری های پلیسه ای را با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب در اختیار همکاران گرامی قرار داده است.

در سال 1392 تولید پرده زبرا با پارچه بریلنت Brilant  ترکیه ای به محصولات  تولیدی گروه صنعتی ساکار اضافه شد. درسال 1394 گروه صنعتی ساکار با تهیه ماشین آلات تولید پرده کرکره فلزی اقدام به تولید این محصول در دو سایز 16 و25 میلی متری و تنوع 60 رنگ کرده است.

با توجه به نیاز بازار و تقاضای مشتریان گرامی گروه صنعتی ساکار در سال 1394 اقدام به ساخت یراق آلات پرده داخل شیشه مگنتی که با تلاش کارشناسان این مجموعه این امر در سال 1398 به پایان رسید و این مجموعه با افتخار توانست یراق پرده کرکره داخل شیشه را تولید کند و به عنوان اولین وتنها تولیدکننده این محصول در کشور عزیزمان ایران به همکاران گرامی معرفی شود و این محصول را با کیفیت بالا وقیمت مناسب در اختیار مشتریان گرامی ارائه دهد.

همچنان گروه صنعتی ساکار دست از پیشرفت برنداشته و کارشناسان این مجموعه به دنبال ارائه محصولات بهتر و متنوع و با کیفیت به همکاران گرامی می باشد.